Vítejte na stránkách Sparta Sosnová

Jsme fotbalový klub ze severu Čech, z malé obce jménem Sosnová, která leží 4km od České Lípy. Momentálně hrajeme 3. třídu Okresní soutěže.

Blog

11.utkání

Bukovany B - Sosnová 4:5 np(3:2) branky Kolínský 2,Bango,Slipčenko  V tomto utkání jsme již v 16.minutě prohrávali 3:0,kdy jsme si asi mysleli,že se domácí porazí sami a podle toho to také vypadalo.Po této sprše,nám trener důrazně domluvil a výsledkem bylo vyrovnání v poslední minutě.Na závěr...
Celý článek

10.utkání

Sosnová : Brniště 7 : 1 (5:0) branky Doseděl 2,Bango,Hamata,Fulier,Jantač,Vokoun V dalším domácím utkání jsme v 1.poločase předvedli pohledné akce a vytvořili jsme si náskok 5:0,kdy trener Hapiak o poločase prostřídal sestavu a dal vyniknout celému týmu.Výhra byla naprosto zasloužena.
Celý článek

9.utkání

Polevsko : Sosnová 1:1 (0:0) branka Bango Milan  Na hřišti bodově nejlepšího mužstva jarní části se hrál oboustraně pěkný fotbal.Domácí šli ve 2.poločase do vedení.Zásluhou Banga jsme vyrovnali a v následných P.K. jsme přenechali domácím bod navíc.
Celý článek

8.utkání

Sosnová - H.Libchava 4:0 (4:0) branky Doseděl 4. V tonto utkání exceloval náš kanonýr Petr Doseděl.který zatížil konto soupeře 4 goly.
Celý článek

7. utkání 2015

Lindava - Sosnová 0:2 (0:0) branky Doseděl,Hamata    V zápase o druhé místo to byl oboustraně spíše boj,než kombinační fotbal.O výsledku se rozhodovalo ve 2 poločase,kdy se trefil kanonýr Dosik a potom v závěru dal gol ala Poborský Hamata a odvezli jsme si 3 body.