22. kolo Sparta Sosnová - FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy 3:2

V sobotu 20. května jsme se na našem domácím hřišti v Sosnové střetli s týmem z Kravař. V prvním poločase jsme neskórovali a náš soupeř si tedy do druhé poloviny zápasu odnášel gólový náskok. Zlom přišel až v 65. minutě, kdy se prosadil Zdeněk Sameš a my tak srovnali na 1:1. O 15 minut pozdeji; tedy v 75. minutě se podařilo soupeři vedení opět o gól navýšit a i když jsme už možná nrepatrně ztráceli naději na výhru, v 90. minutě skóroval podruhé opět Zdeněk Sameš, který tak ukončil hrací dobu s vyrovnaným stavem utkání 2:2.

Na penalty jsme zvítězili 4:3, výsledek celého zápasu byl tedy 3:2p.

Žlutých karet na naší stranu padlo čtyři a bohužel i dvě karty červené. V příštích zápasech tedy musíme postrádat Milana Banga a Jiřího Vokouna. Doufejme, že ne na dlouho!