3 BODY ZE STRUŽNICE

Stružnice 0:2 Sparta Sosnová
branky: Sameš 2x
V neděli odpoledne zajížděli hráči Sosnové k utkání do Jezvé, kde nastupuje celek Stružnice.
Sosnovou nečekalo nic lehkého, což se ukázalo hned od úvodních minut. Vstup do utkání sosnovským vůbec nevyšel a předvedená hra nebyla dobrá. Proto si většinu šancí vytvářeli především hráči Stružnice. Sosnová neinkasovala jen díky dobrým zákrokům brankáře Svobody a tak se do šaten šlo za stavu 0:0.
Druhý poločas začala Sosnová lépe, ale první velikou šanci měla opět Stružnice, když trefila břevno. To na druhé straně byla první veliká šance druhého poločasu využita. David Volf zatáhnul na pravé straně míč a následným centrem našel Zdeňka Sameše, který už neměl problém otevřít skóre. Poté hru ovlivnila ČK pro obránce Stružnice, který těsně před vápnem fauloval unikajícího Roberta Slipčenka. Z následného přímého kopu se Sosnová radovala z vedení 2:0. David Volf rozehrál na krátko s Janem Klimentem, který zpětnou přihrávkou našel volného Zdeňka Sameše, který přidal svoji druhou branku v zápase.
Utkání tedy skončilo šťastným, ale velmi cenným vítězstvím 2:0!!
Sestava: Svoboda - Ritschel, Poláček, Sameš, Milner - Vokoun, Slipčenko M, Kliment, Chyna, - Hamata, R. Slipčenko