Domácí prohra se Stružnicí

V sobotu 12.10. se Sosnová utkala na svém hřišti s celkem ze Stružnice.

Úvod utkání Sosnové vůbec nevyšel. Už v 10. minute prohrávala 0:3. Snížení přišlo v 15. minutě. Po pravé straně hřiště potáhnul míč Tomáš Hamata a přesnou přihrávkou našel před brankou Radka Chynu, který už měl jednoduchou pozici - 1:3.Jenže Sosnová nepřestala dělat chyby v zadních řadách a Stružnice toho využila ke vstřelení dalších branek. Nejprve na 1:4 zvýšil hostující hráč z přímého kopu. Poté se podařilo Sosnové opět snížit, kdy hostující brankář při snaze odkopnout míč trefil napadajícího Radka Chynu a skóre bylo 2:4. První poločas plný branek pokračoval. O pár minut později už to bylo dokonce 2:6. Na 3:6 ještě zkorigoval Tomáš Hamata, který svůj únik zakončil dloubáčkem alá Karel Poborský. A tak první poločas plný branek ale i špatného výkonu Sosnové skončil 3:6.

Do druhého poločasu vstoupila Sosnová velmi dobře. Na 4:6 snížil Zdeněk Aust, který dobře zakombinoval s Milanem Slipčenkem a poté si poradil i s brankářem hostů. Celý druhý poločas měla Sosnová herní převahu a hosty ze Stružnice přehrávala, ale bohužel další branky v hostující brance diváci již neviděli. A tak utkání skončilo spíše tenisovým výsledkem 4:6. Celé utkání ještě ovlivnila červená karta pro domácího Jiřího Vokouna ze 35. minuty utkání.

Další utkání odehraje Sosnová v sobotu 19.10. od 15:00 na hřišti v Kravařích