Důležitá výhra proti Jestřebí

19.9. jsme na svěm hřišti přivítali celek z Jestřebí. Jednalo se o zápas mezi prvním a třetím celkem tabulky.

Sosnová byla v úvodních minutách lepším týmem a více držela míč na svých kopačkách. Ve 20. minutě přišlo vyloučení hostujícího hráče za nesportovní chování. Bohužel i v deseti dokázalo Jestřebí dvakrát skorovat. Nejprve se po standartní situaci trefil hlavou Podroužek a poté svůj samostatný nájezd proměníl Kýček. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:2 pro hosty.

Druhý poločas byl v reřii Sosnové. Na 1:2 snížil Milner. Ten stejný hráč dokázal 10 minut před koncem vyrovnat na 2:2.
Už se vše schylovalo k penaltovému rozstřelu, když si vzal míč Robert Slipčenko a ranou z vápna otočil skore na 3:2.

Sosnová tak po velmi dobrém výkonu otočilo skore a radovala se z vítězství 3:2