Nedohrané utkání se Zákupy

V sobotu 2.11. jsme se na hřišti v Sosnové utkali s týmem ze Zákup.

Od úvodních minut nic nenasvědčovalo tomu co přišlo ve 30. minutě. V úvodu utkání poslal přesný centr do pokutového území David Volf a Jan Kliment poslal Sosnovou do vedení. Jenže během pár minut dokázalo mužstvo Zákup výsledek otočit. Dvakrát se trefil Vinš. Poté to přišlo. Hlavní rozhodčí p. German během jedné minuty velmi přísně vyloučil dva hráče Sosnové. S tím hráči nesouhlasili a i v důsledku chyb rozhodčích v předchozích zápasech se rozhodli že opustí hřiště a utkání nedohrají.

Disciplinární komise později rozhodla o kontumační výhře Zákup 3:0. Rozhodčí German však bude šetřen komisí rozhodčích.

Omlouváme se všem příznivcům Sosnovského fotbalu, že jsem "dobrovolně"  utkání prohráli, ale bohužel jsme neviděli jiné  řešení jak upozornit na neustálé chyby rozhodčích v neprospěch Sparty Sosnové.