Porážka s H. Policí

V neděli zajížděla Sparta Sosnová k dalšímu misrovskému utkání. Tentokrát na hřiště H. Police. Sosnové chybělo 6 hráčů základní sestavy.

První poločas vyšel lépe fotbalistům Sosnové. Nejprve se prosadil Radek Chyna, když nejrychleji zareagoval na střelu Zdeňka Austa a pohotovou dorážkou otevřel skóre. Na 2:0 zvýšil Milan Slipčenko, který si v pokutovém území našel centr Zdeňka Austa a přesnou hlavičkou nedal domácímu brankáři šanci. Sosnová, tak šla do kabin s vedením 2:0.

Druhý poločas vyšel o mnoho lépe domácí Horní Polici. Nejprve snížil domácí David Kalina a na 2:2 vyrovnal Michal Bizoň. Sosnové se poté podařilo vstřelit branku, tu však hlavní rozhodčí neuznal pro velmi sporný offside.

Utkání tedy skončilo remízou 2:2 a rozhodovaly pokutové kopy. V těch se lépe vedlo domácí Polici, která si připisuje bod navíc.

Sestava: Svoboda - Kočí, Vokoun, Sameš, Bílý - Hamata, Slipčenko, Aust, Ritschel - Chyna, Gavlík