Přátelské utkání

Fotbalisté Sosnové mají za sebou první přátelské utkání. Na svém hřišti přivítali celek z Kravař. Utkání skončilo remízou 5:5.

Úvod utkání ovlivnilo brzké zranění domácího útočníka Davida Volfa, který již v 10. minutě musel kvůli zranění odstoupit. Vstup do utkání měli lepší hosté z Kravař, ktěří již ve 25. minutě vedli 4:0. Vetšina gólů padla po individuálních chybách. Na domací straně bylo znát, že se utkání hrálo po delší době. Nicméně se domácím podařilo ještě do přestávky utkání zkorigovat. Nejprve se hlavou prosadil Milan Slipčenko a poté se krásně z přímého volného kopu prosadil Zdeněk Sameš.

O poločasové přestávce proběhla hlasitější porada v šatně domácích. A vyplatilo se. Druhý poločas byl z domácí strany mnohem lepší. Nejprve sice hosté navýšili skóre na 5:2, ale poté už utkání patřilo domácím. Na 5:3 snížil hlavou Bohouš Žitný. Po něm na 5:4 upravil skóre Tonda Gavlík a na 5:5 vyrovnal nestárnoucí Milan Slipčenko svým druhým gólem v utkání.

V závěru utkání mohli domácí utkání zcela otočit, ale své šance nevyužili.