Prohra s Lokomotivou

Hráči Sparty Sosnové sehráli přátelské utkání s Lokomotivou Česká Lípa, která přijela v kombinovaném kádru hráčů A i B mužstva.

Úvod vyšel lépe Sosnové, která držela častěji míč na svých kopačkách a vytvářela si řadu příležitostí. První branka přišla po akci Jirky Vokouna, který zatáhnul míč po pravé straně a následným centrem našel Roberta Slipčenka. Jeho střelu ještě hostující brankář chytil, ale následnou dorážkou otevřel skóre Jan Kliment. Na 2:0 zvýšil Radek Chyna po přihrávce od Tomáše Hamaty. První poločas tedy vyhrála Sosnová 2:0.

Ve druhém poločase dostali přiležitost i hráči ze širšího kádru a na hře to bylo znát. Lokomotiva převzala otěže a postupně zápas otočila ve svůj prospěch.

Sosnová 2:3 Lokomotiva Česká Lípa

Již tuto sobotu od 11:00 k nám k 1. mistrovskému utkání přijede celek Skalice B. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.