SELHÁNÍ V KRAVAŘÍCH

V sobotu odpoledne zajížděli fotbalisté Sosnové na hřiště do Kravař.

Od úvodních minut byla Sosnová jasně lepším týmem, což se projevilo i na skóre. Nejprve skóre otevřel navrátilec do sestavy David Volf. Na 2:0 zvýšil po pěkné kombinační akci Petr Doseděl. A výbornou "dvacetiminutovku" uzavřel svým druhým gólem David Volf. Sosnová tak vedla ve 20. minutě již 3:0. Jenže to jakoby Sosnovou uspokojilo a přišel trest. Ještě do přestávky dokázali hráči Kravař snížit na rozdíl jediné branky a tak se do šaten šlo za stavu 2:3.

Do druhého poločasu chtěla Sosnová vstoupit aktivně a přidat branku aby se hra uklidnila. Jenže opak byl pravdou. Sosnová předvedla trestuhodné chyby, kterých Kravaře využili a v 60. minutě už Sosnová prohrávala 5:3. Když se Sosnová vzpamatovala z této "facky" tak znovu převzala otěže hry. Snížit na 4:5 se podařilo Davidu Volfovi, který dovršil hattrick. Jenže to bylo ze strany Sosnové všechno. A tak utkání skončilo vítězstvím Kravař 5:4. Sosnová si tak neveze ani bod, přesto, že již vedla 3:0.

Další utkání sehraje Sosnová v sobotu 26.10. od 14:30 na půdě prvního celku Dubice.