Sosnová - Dubnice 2:3 (2:0)

Dnes 21.5.2011 se hrálo v Sosnové a na domácí půdě se s posledním celkem - Dubnicí povinně očekával zisk tří bodů. Již v úvodních pěti minutách Sosnová vedla 2:0 po střelách Karlíka a Hamaty. Domácí měli hru ve svých rukou (na svých nohou) a měli nespočet tutových šancí, které však nedokázali proměnit, stačilo jen trefit branku...  Cca v 75. minutě hosté snížili na 2:1 a hra se zdramatizovala. Stále jsme ohrožovali soupeřovu branku a když Kýčkova střela z přímého kopu mířila do levé soupeřovy šibenice, dokázal soupeřův brankář nemožné a snad jen koncem prstů dokázal změnit její dráhu mimo síť. Následně za stavu 2:2 emoce gradovaly na obou stranách a po vyloučení hráče hostů se již zdálo, že domácí dotáhnou své snažení k výhře. Bohužel však soupeř z druhého po sobě stříleného orohového kopu v absolutním závěru mače "zavěsil" do branky domácích a tím se veškeré naděje na vítězství rozplynuly. O pár chvil byl zápas rozhodčím ukončen a ze tří bodů se radovala Dubnice.