Sparta Sosnová - FK Cvikov B

Poslední zápas letošního podzimu byl velmi vypjatý, jak ze strany naší, tak ze strany týmu ze Cvikova. Zápas se uskutečnil v neděli 8.11. od 14 hodin na hřišti ve Cvikově. Výsledek byl nakonec 1:2 po penaltách.

V prvním poločase byla vidět snaha obou týmů, ale dlouho se nedařilo vstřelit branku. Gólově se až ve 44. minutě prosadil náš hráč Kamil Ritschel. Sosnová tak po prvním poločase vedla 1:0.

Druhý poločas už byl podstatně vypjatější a zbytečně se v něm chybovalo. V 63. minutě se zápas vyrovnal na 1:1 po pokutovém kopu hráče domácích. Do konce základní hrací doby už nepadl gól ani jeden a muselo se tak přistoupit k penaltám. Ty nakonec dopadly lépe pro tým domácích i přes obrovskou snahu gólmana Karla Koženého. Sparta si tak ze Cvikova odvezla pouze bod.

....více o zápase si můžete přečíst zdefotbalunas.cz/zapas/65082/

Obrovské poděkování si zaslouží Mirobus, s.r.o. za luxusní odvoz na poslední zápas. Děkujeme! :-)