Těsná prohra s Lindavou

V sobotu odpoledne hráči Sosnové přivítali na domácím hřišti celek z Lindavy.
Šlo o utkání dvou neporažených celků z úvodu sezony.

Začátek utkání ovlivnila situace ze 3. minuty utkání. Pronikajícího útočníka hostů zastavil ve vápně sosnovský obránce a rozhodčí bez váhání nařídil pokutový kop. Ten proměnil hostující David Halbich 0:1. Poté se hra vyrovnala. Nehrál se žádný líbivý fotbal. Byl to boj ve středu hřiště. Nicméně další branka již nepadla a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu vstoupila Sosnová mnohem aktivněji a byla lepším mužstvem. Jenže optický tlak nevedl k žádným větším šancím. Sosnová se ale přeci jen dočkala vyrovnání. V 64. minutě si na volný přímý kop naskočil Petr Doseděl a přesnou hlavičkou vyrovnal na 1:1. To jakoby Sosnovou nakoplo a hnala se za dalším gólem. Boihužel pro domácí přišla zbytečná ztráta ve středu hřiště. Míč získal hostující hráč, který si všimnul, že brankář David Volf je mimo pokutové území a téměř z poloviny hřiště jej přehodil - 1:2. Tento gól bohužel znamenal vítězství hostů 2:1.

Příští utkání odehraje Sosnová v neděli 8.9. od 16:00 na hřišti v Bukovanech.