Vysoká výhra nad FK Kravaře

Sparta Sosnová 6:0 FK Kravaře
branky: R. Slipčenko 3x, Chyna, Volf, Kliment
V sobotu dopoledne jsme na svém hřišti přivítali celek z Kravař.
Prvni poločas byla Sosnova lepším mužstvem a držela více balon na svých kopačkách což vyústilo v poločasové vedení 3:0.
Nejprve po faulu na Roberta Slipčenka následoval pokutový kop, který sám faulovaný bez problémů proměnil. Na 2:0 zvýšil po centru Jirky Vokouna hlavičkující Radek Chyna. Stejný hráč poté vyhrál souboj s protihráčem na půlce hřiště, míč se dostal k Davidu Volfovi, který téměř z poloviny hřiště přehodil brankáře Kravař.
Začátek druhého poločasu vyšel lépe Kravařům, ale snížit se jim nepodařilo. Naopak to byla Sosnová, kdo přidával branky. Na 4:0 zvýšil po faulu na Tomáše Hamatu z dalšího pokutového kopu opět Robert Slipčenko. Na 5:0 zvýšil Jan Kliment, který si za vápnem našel odražený balon a pohotovou střelou překonal hostující brankáře. Na konečných 6:0 upravil skóre po samostatném úniku Robert Slipčenko, který dovršil hattrick.
Sestava: Svoboda - Vokoun, Poláček, Sameš, Milner - Kočí, Volf, Kliment, Chyna, - M. Slipčenko, R. Slipčenko