Z Bukovan bez bodu

Do utkání v Bukovanech jsme nastoupili pouze v 11 hráčích. Chyběla nám celá řada hráčů základní sestavy.

Prvních 20 minut utkání nebyla absence klíčových hráčů znát. Hrálo se vyrovnané utkání a šance otevřít skóre mohli hráči obou celků.
Jenže pak přišel 10ti minutový výpadek Sosnové. Toho domácí využili a vstřelili 3 branky během několika minut. Nutno podotknout, že dvě branky byly velmi sporné a pravděpodobně jim předcházel offside domácích. Ještě do konce prvního poločasu Sosnová snížila na 3:1. Petr Doseděl výbornou individuální akcí na pravé straně prošel přes několik hráčů Bukovan a zpětnou přihrávkou našel ve vápně Radka Chynu, který překonal brankáře domácích.

Druhý poločas se odehrával z velké části na polovině Bukovan, které urputně bránili. Sosnová držela míč a měla optický tlak, ale bez nějakých větších šancí. S přibývajícím časem se Sosnová hnala za snížením ale své šance Chyna, Fulier ani Bango neproměnili a tak utkání skončilo porážkou Sosnové 1:3.

Další utkání odehraje Sosnová v sobotu 14.9. od 10:30 na hřišti v Sosnové. Přivítáme celek ze Svoru.